Kaplička


Brigáda u kapličky

Na sobotu 27. května 2012 byla vyhlášena brigáda na úpravu okolí naší nově postavené zelené kapličky. Také SPONA se se na této akci hojně podílela. Dokonce byl přítomen i "alegorický vůz"

Podívat se můžete v této webové galerii.

V neděli 10. čevna byla další brigáda u kapličky. Opět se sešlo hodně lidí a udělalo se dost práce. Škoda, že odpoledne pršelo tak, že to nešlo úpravy kokončit. Zde je pár fotografií.


Štědrý den u Suchodolské kapličky (2011)

Odpolední setkání před Štědrým večerem se uskutečnilo v sobotu 24.12.2011 v Ticháčkově lese v Suchém Dole, u kaple Zvěstování Panny Marie. Přestože bylo počasí stejné nebo snad ještě horší než na Štědrý den 2010, přišlo blátitou cestou dost lidí jak ze Suchého Dolu, tak i z Police. Za stálého deště zazpíval polický chrámový sbor koledy i písně Spirituálkvintetu.

Foto si můžete prohlédnout zde.

 

 


 

 Svěcení základního kamene naší kapličky

V neděli 13. června 2011 se sešlo téměř 500 lidí, aby se zúčastnili vysvěcení základního kamene naší obnovované kapličky. Po vysvěcení a poklepání na základní kameny přispěla ke skvělé atmosféře originální Skotská dudácká kapela (z Čech). Během koncertu byly všem přítomným rozdány pamětní medajlonky. Sbírka na výstavbu kapličky se toto odpoledne obohatila o více jak 29 tisíc Kč.

Foto z tohoto příjemného odpoledne si můžete prohlédnout zde.

Další foto od kamarádky Pavly Gürtlerové najdete zde.


Štědrodenní odpoledne u kapličky (2010)

Na Štědrý den odpoledne ani velký dešť, mlha a spousta rozbředlého sněhu i bláta neodradili příznivce tohoto kouzelného místa a přišli se podívat na zpívání. Několik fotografií z atmosféry si můžete prohlédnout této webové stránce